Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1128
Stary 30.06.2014, 15:45
Ta informacja przelała czare goryczy, bo ktoś przy mizernych środkach finansowych pokazuje, że jednak da się szkolić młodych i to ze sporym skutkiem.

Po prostu ręce opadają. za to przy ewentualnej sprzedaży tych zawodników Cupiał jako pierwszy wyciągnie łapę po kasę mimo, że nic nie dokłada do szkolenia.

Niestety, ale te działanie sprawiły, że Wisła Kraków S.A to nie jest klub, a parodia klubu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując