wiesniak84 napisał(a):

Dziwnym trafem okres pomiedzy tymi drastycznymi zmianami czyli okres w ktorym ceny byly najnizsze przypada wlasnie na wrzesien/pazdziernik 2011, dokladnie ten sam, ktory opisalem wczesniej wiec dalej sie pytam w ktorym miejscu ta bzdura wg ciebie?
|
ok, czyli sie zgadzamy, że ropa była w tym okresie najtańsza i zaczeła rosnąć póxniej. super, idźmy dalej.
napisz proszę TAK lub NIE na moją wątpliwość: TWIERDZISZ, że Donek ma wpływ na notowania ropy na giełdzie w Nowym Yorku (crude) czy Londynie (bbrent)?