Bo ich dupa boli i będzie boleć.Jak to możliwe ze gowniana Wisła zdobyła MP a nie wielkie Akademie.
Chociaz i tak najlepsze są teksty ze chłopacy grali w 3 lidze i dlatego mają przewage. A co, innym ktoś bronił grać w 3 lidze czy nawet w 2 ?

maść na ból dupy schodzi w redakcji weszło lepiej niż wazelina
ale za je**nie Bednarza mają plusa.