Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5947
Stary 30.06.2014, 14:32
Bo ich dupa boli i będzie boleć.Jak to możliwe ze gowniana Wisła zdobyła MP a nie wielkie Akademie.
Chociaz i tak najlepsze są teksty ze chłopacy grali w 3 lidze i dlatego mają przewage. A co, innym ktoś bronił grać w 3 lidze czy nawet w 2 ?
maść na ból dupy schodzi w redakcji weszło lepiej niż wazelina

ale za je**nie Bednarza mają plusa.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując