Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5946
Stary 30.06.2014, 14:21
Nie wchodząc jak powinno być ale chamstwem i hipokryzją jest uczenie przez Weszło Wisły jak powinno być w klubie. Przecież oni nie mogą znieść tego zwycięstwa w CLJ i robią wszystko byle tylko judzić i mieszać
Odpowiedz cytując