Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1126
Stary 30.06.2014, 13:21
No jezeli UFA podpisala umowe z Wisla, na mocy ktorej powadzi jej marketing za darmoszke a jakiekolwiek pieniadze od klubu dostaje w postaci 30 procent od wypracowanych przez siebie nowych sponsorow to faktycznie bardzo madre posuniecie. Z drugiej strony wolalbym zeby klub byl madrze zarzadzany i sam na siebie pracowal i zamiast jakichs 60 (10 procent jacys tam posrednicy przeciez dostaja oprocz 30 UFY) bral 100. Od razu nasuwa sie tez inne pytanie. Jesli skoncza sie umowy na sponsoring podpisane przed przyjsciem UFy i obie strony beda chetne do dalszej wspolpracy zalozmy na tych samych zasadach to UFa jako ten przedstawiciel wezmie 30+ 10 posrednicy? Bo jesli tak to jednak nie bardzo oplacalny interes.
Odpowiedz cytując