Wyświetl pojedynczy post
mtk
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5927
Stary 30.06.2014, 08:39
Cytat:
a na meczu finałowym orlików tez? A juniorow młodszych?
Szukanie dziury w całym w tym braku Smuda na spotkaniu młodziezy...
Jest zasadnicza różnica pomiędzy młodzikami, a zawodnikami pukającymi do pierwszej drużyny, zwłaszcza w sytuacji , gdy w klubie brakuje środków na sensowne transfery.
Co do przydatności młodych chłopaków do pierwszej drużyny, to czasami taki jeden mecz potrafi mocno podbudować i dać solidnego kopa ambitnemu zawodnikowi. Naszym juniorom ambicji nie brakuje, ale wiedzą, że trener pierwszego zespołu i tak ma ich w dupie i że na starcie stoją na przegranej pozycji. Postawa Smudy i Bednarza to naplucie w twarz tym chłopakom i za to ode mnie czarny huj im w dupę.
Nie dziwcie się tylko, że później wychowankowie mają gdzieś Wisłę.
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując