Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5925
Stary 30.06.2014, 05:28
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a na meczu finałowym orlików tez? A juniorow młodszych?
Szukanie dziury w całym w tym braku Smuda na spotkaniu młodziezy...

Nie wiem co było by lepsze bo czasu cofnąc nie jestem w stanie, pamiętam jednak jak bodajże Skorża dał zadebiutować młodemu Jarosinskiem to sie takt spalił ze chyba sobie swojaka strzelił.
A czy Zając nie grał przez 2 tygodnie w meczach rezerw (i juniorów ) że tak gdybasz?
Normalną koleją rzeczy w Europie jest to iż piłkarz kończący wiek juniora wchodzi do pierwszej druzyny. Oczywiście nie każdy ale ten wyrózniający się, takie są też m.in założenia w najlepszych akademiach piłkarskich takich jak Bayern M czy Dinamo.Ale ze zyjemy w kraju w ktorym wszystko idzie na odwrót, to odpowiem ze będzie to wiek w którym ukształtuje się jego psychika. Dla jednego moze to byc 18 lat dla innego 22 bo kazdy pilkarz jest inny a rozgrywki juniorskie a seniorskie to ogromna roznica i nie chodzi tu tylko o sposób gry.
To było za Nawałki i tylko dlatego, że Pawełek i Dolha mieli kontuzje, a Skorża (Groclin) puknął nas wtedy chyba 4-0.
Odpowiedz cytując