huberix napisał(a):

|
Ten Nigeryjczyk oblał testy w Norwegii i nie poradził sobie w trzecioligowym klubie w Portugalii. To hańba, że taki zawodnik jest na testach w WIŚLE KRAKÓW. Jest u nas jak jest, ale dalej jesteśmy rozpoznawalni.
|
Wiesz, ale to przynajmniej zawodowy piłkarz. Jakiś postęp jest widoczny.