huberix napisał(a):

W Europie Może nie tak jak dawniej, ale każdy wie że Wisła to oprócz legii i lecha najlepszy klub ( w mniemaniu europejczyków)
Zrozumiem dużo, ale testy murzynów z Afryki, gdy nie radzili sobie w 3 lidze i oblewali testy w Norwegii jest dla tego klubu nie na miejscu. Bez względu na finanse. To wstyd, że taki zawodnik może założyć koszulke z Białą Gwiazdą na Piersi.
|
Skąd Ty się urwałeś? Od kiedy kibicujesz Wiśle? Przecież takie testy to nic nowego , już gorsze ogóry przyjeżdżały na testy a ten Nigeryjczyk rok temu jak miał przyjechać z tej wesołej grupki Sundaya i tak miał najlepsze papiery ponieważ przynajmniej coś znaczył w lidze nigeryjskiej bo o pozostałej dwójce ciężko było cokolwiek znaleźć

Oczywiście niewielu osobom takie testy się podobają ale w Polsce robi je 95 % klubów ( jeśli nie więcej)i raz na jakiś czas uda się kogoś solidnego "wyparpać" (np. Deleu z Lechii który też został wyszukany z takiej łapanki a i takich przykładów znalazłoby się więcej ). Więc nie rozumiem Twego nagłego oburzenia ,że "no name z Arfyki " na testy przyjechał... niech potrenuje sobie , najwyżej skończy jak większość czyli zostanie szybko pożegnany .