Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68324
Stary 28.06.2014, 21:43
W Europie Może nie tak jak dawniej, ale każdy wie że Wisła to oprócz legii i lecha najlepszy klub ( w mniemaniu europejczyków)
Zrozumiem dużo, ale testy murzynów z Afryki, gdy nie radzili sobie w 3 lidze i oblewali testy w Norwegii jest dla tego klubu nie na miejscu. Bez względu na finanse. To wstyd, że taki zawodnik może założyć koszulke z Białą Gwiazdą na Piersi.
Odpowiedz cytując