Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5906
Stary 28.06.2014, 20:24
Cytat:
„Przed upadkiem komunizmu zmuszano osoby wyjeżdżające na Zachód do podpisywania lojalek, w ramach których te osoby zobowiązywały się do „szpiegostwa”. Dziś pan wojewoda stosuje ten sam mechanizm oferując w zamian „mniejsze zło”” – mówi dla „Głosu Wielkopolskiego” Karol Klimczak, prezes KKS Lech Poznań. – „Stawia nas pod ścianą i mówi: podpiszcie, to zamknę tylko trybunę. Nie podpiszecie, zamknę wam stadion. Nie zgodzimy się na żaden układ i szantaż. To już nie jest atak tylko na naszych najwierniejszych kibiców i klub. To jest atak frontalny na wszystkich, którzy chodzą na Kolejorza”.
Amica to jest k.... ale bednarz jeszcze większa. Ucz się łysy durniu!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.06.2014 o godz. 20:26.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując