Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68322
Stary 28.06.2014, 19:42
Ten Nigeryjczyk oblał testy w Norwegii i nie poradził sobie w trzecioligowym klubie w Portugalii. To hańba, że taki zawodnik jest na testach w WIŚLE KRAKÓW. Jest u nas jak jest, ale dalej jesteśmy rozpoznawalni.
Odpowiedz cytując