crazykaro napisał(a):

|
Akurat o piłkarzach z CLJ Smuda wypowiada się na końcu artykułu, a nie w połowie tak jak to próbujecie przedstawić. No i ma rację. Wystarczy popatrzeć na końcówke sezonu w którym młodzi gracze popełniali masę błędów i przez to zakończyliśmy sezon poza podium.
|
A ty co - produkujesz już sparciałemu Smudzie alibi jak zapomni szybko w tym sezonie o młodych jak Kuczak czy Zając bo Czekaj po półrocznej kontuzji grał słabo w końcówce poprzedniego sezonu itd? Sezon jest długo i okazji będzie wiele - pozostaje kwestia czy Smuda będzie chciał? Znając sparciałego prędzej zakatuje kontuzjowanego Brożka niż da szansę młodym...
A Ty z góry alibi mu nie musisz produkować przed sezonem.