|
Teraz jest taki plus, że po zajęciu miejsca w grupie mistrzowskiej ostatnie mecze śmiało można traktować jako test dla młodych. Nie oszukujmy się nawet jeśli walka o puchary by była realna, to już sama gra w nich szybko by się zakończyła. Coś czuje, że młodzi zostaną zajechani bądź w ogóle nie dostaną szansy.
|