Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1109
Stary 28.06.2014, 13:18
No własnie dlatego, że ci najzdolniejsi trafili już w tym roku do juniorów starszych i do rezerw, w przyszłym roku nasi w CLJ mogą sobie gorzej radzić, bo nie będą mieli zgrania
Odpowiedz cytując