fresh.cie napisał(a):

Szewczyk "mieć to coś" mógł z 4 lata temu. Teraz gdy ma 22 lata "to coś" nie wystarcza Zatrzymał się w rozwoju x lat temu, nie było sensu zatrzymywać. 22 lata to gotowy piłkarz powinien być, a nie wiecznie młody talent. Krzyż na drogę i do widzenia. A jeśli sądzisz naprawdę, że będzie gwiazdą Ruchu, to może te gramy odłóż na bok.
|
Sam odłóż "te gramy" narkomanie
To jest Polska, tutaj "młodzi" znikają na lata - żeby jak Piech eksplodować dopiero w wieku 27 lat czy też Sobota w wieku 23. Zresztą nikt nie twierdzi że zawojują ligę ale mają szanse na to żeby być solidnymi ligowcami. Ot tyle. Zresztą po tym sezonie się przekonamy. A wyśmiewanie ich (Szewczyka i Fryca) jak już odeszli z Wisły jest nie na miejscu.