Wyświetl pojedynczy post
fresh.cie
Senior Member
 
Od: 09.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68312
Stary 28.06.2014, 10:40
Szewczyk "mieć to coś" mógł z 4 lata temu. Teraz gdy ma 22 lata "to coś" nie wystarcza Zatrzymał się w rozwoju x lat temu, nie było sensu zatrzymywać. 22 lata to gotowy piłkarz powinien być, a nie wiecznie młody talent. Krzyż na drogę i do widzenia. A jeśli sądzisz naprawdę, że będzie gwiazdą Ruchu, to może te gramy odłóż na bok.
Odpowiedz cytując