Szewczyk "mieć to coś" mógł z 4 lata temu. Teraz gdy ma 22 lata "to coś" nie wystarcza

Zatrzymał się w rozwoju x lat temu, nie było sensu zatrzymywać. 22 lata to gotowy piłkarz powinien być, a nie wiecznie młody talent. Krzyż na drogę i do widzenia. A jeśli sądzisz naprawdę, że będzie gwiazdą Ruchu, to może te gramy odłóż na bok.