|
Szewczyk i Fryc mogą odpalić w najbliższym czasie. Szczególnie Szewczyk, bo miał chłopak to coś. Pamiętam jak na wszystkich zrobił dobre pierwsze wrażenie, gdy grał pierwszy raz w ekstraklasie. W Ruchu przy Kocianie może zostać gwiazdą klubu - i ani grama nie przesadzam.
|