Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68311
Stary 28.06.2014, 09:17
Szewczyk i Fryc mogą odpalić w najbliższym czasie. Szczególnie Szewczyk, bo miał chłopak to coś. Pamiętam jak na wszystkich zrobił dobre pierwsze wrażenie, gdy grał pierwszy raz w ekstraklasie. W Ruchu przy Kocianie może zostać gwiazdą klubu - i ani grama nie przesadzam.
Odpowiedz cytując