A może Michał Szewczyk tam pogra trochę więcej niż u Smudy? W Wiśle mu nie wyszło to może w Ruchu wyjdzie. Dlaczego od razu zakładać że to koniec kariery bo u Smudy mu nie wyszło? To samo Fryc. Zobaczymy jak chłopaki pograją gdzie indziej. Ja tam im dobrze życzę
