Valandil napisał(a):

|
Naprawdę myślisz, że taki Szewczyk zagra w nich chociaż minutę? Pomijając fakt, że ruch odpadnie po pierwszych dwóch meczach to Szewczyk ze swoją grą boiska nie powącha.
|
To takie samo myślenie, jak tych, którzy śnią, że młody Cleber od razu wskoczy do składu i będzie coś grał.