orm napisał(a):

Nalepa w ubiegłym sezonie to nie były głębokie czy dalekie rezerwy. Zagrał w 16 meczach na 37. Piotr Brożek zagrał w 22 meczach. Bilans 18 meczowej w stosunku do rundy wiosennej jest -3 i to patrząc optymistycznie, że Lucas który nie zagrał ani jednego meczu na poziomie I ligi lub Ekstraklasy jest od razu do grania i że Smuda to zauważy.
Ciekawostka to, że piłkarze z których bardzo lekko zrezygnowaliśmy: Nalepa i Szewczyk od razu znaleźli nowe kluby i to takie co będą grały w pucharach.
|
Naprawdę myślisz, że taki Szewczyk zagra w nich chociaż minutę? Pomijając fakt, że ruch odpadnie po pierwszych dwóch meczach to Szewczyk ze swoją grą boiska nie powącha.