Wyświetl pojedynczy post
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68304
Stary 28.06.2014, 06:39
Nalepa w ubiegłym sezonie to nie były głębokie czy dalekie rezerwy. Zagrał w 16 meczach na 37. Piotr Brożek zagrał w 22 meczach. Bilans 18 meczowej w stosunku do rundy wiosennej jest -3 i to patrząc optymistycznie, że Lucas który nie zagrał ani jednego meczu na poziomie I ligi lub Ekstraklasy jest od razu do grania i że Smuda to zauważy.

Ciekawostka to, że piłkarze z których bardzo lekko zrezygnowaliśmy: Nalepa i Szewczyk od razu znaleźli nowe kluby i to takie co będą grały w pucharach.
Odpowiedz cytując