Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
68303
28.06.2014, 05:42
cfa
napisał(a):
Dlaczego wszyscy notorycznie pomijacie Fryca ? Który wg mnie jeszcze pokaże się z dobrej strony w Ekstraklasie.
Może dlatego, że go wiosną u nas nie było. Co do oceny jego potencjału zgadzam się z Tobą
arti