Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68301
Stary 27.06.2014, 22:39
Bez demagogii proszę.
Odeszło 4, Miśkiewicz, Bunoza, Brożek, Chrapek, oraz dalekie rezerwy.
Przyszło 3, Buchalik, Sadlok, Jankowski, , oraz podobnie rezerwowy Lucas.

Bilans to minus 1, ale poważny bilans to jakość, wiec kogo propagandyści zmian by woleli, Miśkiewicza czy Buchalika, Bunozę wraz z Piotrkiem Brożkiem czy Sadloka, Chrapka czy Jankowskiego ? Tak to trzeba porównywać, teoretycznie jest gorzej, ale .. z praktyką to różnie bywa, ot np. Widzew z Bońkiem mniej osiągnął w europejskich pucharach niż tuż po jego odejściu (w lidze było już jednak zgodnie z przewidywaniami), albowiem na wyniki drużyny wpływa zbyt wiele innych czynników. Ja apeluje jedynie do tych myślących kibiców, bez demagogii, nie ma co udawać, że Wisła nie jest coraz słabsza, bo rywale mocniejsi i nie chodzi tylko o 3 kluby L. (Legię, Lecha, Lechię), ale dalszą konkurencja, która też nie śpi. Moim zdaniem w nowym sezonie sobie damy radę (górna ósemka, może nawet powtórka z rozrywki), ale co będzie jak braknie Głowackiego, Pawła Brożka, a Stilić dostanie jakąś ofertę np. z Grecji .., oki, ale to będzie, teraz nie ma jeszcze powodu do paniki, jednak warto patrzyć na rzeczywistość, nie tylko przez różowe okulary, a spotka nas wówczas mniej rozczarowań.
Ostatnio edytowane przez milosz : 27.06.2014 o godz. 22:50.
Odpowiedz cytując