Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5886
Stary 27.06.2014, 20:47
FraMat napisał(a):Wyświetl post
jednak Wisła SA płaci miesięcznie 16 tys na grupy młodziezowe.
A Bednarz chyba faktycznie nie domaga się pieniędzy dla SA
Faktycznie, przekazują astronomiczną kwotę na szkolenie...

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ciekawy artykul na stronie Stowarzyszenia...
Idioci i tak napiszą, że tekst to manipulacja i zakłamanie rzeczywistości
Ostatnio edytowane przez JacobCFC : 27.06.2014 o godz. 20:50.
Odpowiedz cytując