FraMat napisał(a):

jednak Wisła SA płaci miesięcznie 16 tys na grupy młodziezowe.
A Bednarz chyba faktycznie nie domaga się pieniędzy dla SA
|
Faktycznie, przekazują astronomiczną kwotę na szkolenie...
63.5 Kg napisał(a):

|
Ciekawy artykul na stronie Stowarzyszenia...
|
Idioci i tak napiszą, że tekst to manipulacja i zakłamanie rzeczywistości