|
^^ Oni są gotowi do tego by zacząć ich ogrywać w ekstraklasie. To znaczy wpuszczać wpierw na końcówki a potem na 45minut. Z przyjęciem do wiadomości, że młody zawodnik może się pomylić i zawalić drużynie bramkę.
Niestety u nas jest skrajność zarówno wśród trenerów jak i kibiców. Młody zawodnik albo ma wymiatać po 90 minut, albo jest za słaby.
|