Temat
:
Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe.
Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
1097
27.06.2014, 14:52
Słusznie prawi Grzegorz Wojtowicz
"Irytowały mnie opinie że w Wiśle źle szkoli się młodzież, teraz irytują mnie teksty że obecni MPjun to perełki gotowe podbijania ekstraklasy"
A
T
A
K
panowie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do panowie
Znajdź inne posty napisane przez panowie