Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1095
Stary 27.06.2014, 13:09
ja wiem, że potrzeby akademi są duże, ale podział powinien być 50 dla chłopaków i 50 dla akademii. Wisa S.A. łapy precz od nieswojej kasy...

Oni nie potrafią swoim młodzym pilkarzom od 5 miesięcy płacić tych groszy, a teraz jeszcze chcą ich okraść z kasy, która im się należy. Wisła S.A. się odcięła od młodych, mówiąc radzcie sobie sami, ale jesli jest mamona to pierwsza wyciąga ręce.

Powinien nacisk medialny na tego łysego złodzieja być ogromny.
Odpowiedz cytując