Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1094
Stary 27.06.2014, 13:05
barthok napisał(a):Wyświetl post
"Bardzo cieszymy się z wygranej w CLJ. Najważniejsza jest radość młodych piłkarzy, kwestie finansowe są na drugim miejscu. Kwestia podziału premii za mistrzostwo Polski zostanie podjęta w najbliższym czasie."

Jaki kurva podział.. całość na Akademię łysy bucu !
Podział? Podział powinien być jasny. 20-25tys do podziału dla mistrzów, reszta na akademie. Jeśli ten łysy cwel tknie się chociaż złotówki... brak słów...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując