barthok napisał(a):

"Bardzo cieszymy się z wygranej w CLJ. Najważniejsza jest radość młodych piłkarzy, kwestie finansowe są na drugim miejscu. Kwestia podziału premii za mistrzostwo Polski zostanie podjęta w najbliższym czasie."
Jaki kurva podział.. całość na Akademię łysy bucu !
|
Podział? Podział powinien być jasny. 20-25tys do podziału dla mistrzów, reszta na akademie. Jeśli ten łysy cwel tknie się chociaż złotówki... brak słów...