Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68295
Stary 27.06.2014, 10:15
Piotrek nie rozwinął się tak jak oczekiwano a miał potencjał porównywalny do Pawła który był i jest jednym z liderów naszej drużyny natomiast Piotrek zawsze był zapchajdziurą . Najpierw rezerwowym skrzydłowym a później jak odchodzili kolejno Mijajlović , Dudka to z braku laku został przesunięty na lewą obronę gdzie kolejno wygrywali z nim rywalizacje Junior Diaz , Paljić i ostatnio Bunoza . Oczywiście też byłem za tym by przedłużyć kontrakt z Piotrkiem bo w naszej sytuacji taki zawodnik przydałby się ale też nie ma sensu teraz jakoś płakać gdy w klubie podjęli inną decyzję .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 27.06.2014 o godz. 10:55.
Odpowiedz cytując