Wyświetl pojedynczy post
Ajronek
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68293
Stary 27.06.2014, 09:49
Viper napisał(a):Wyświetl post
Brożek to jak dla mnie zawsze był bardziej skrzydłowy niż obrońca.
O to chodzi - Brożek mógł być opcją rezerwową na kilka pozycji (pamiętam jak kiedyś nawet w LE zagrał w ataku z Legią za Pawła i tez gola strzelił). Puszczanie takich zawodników za free przy obecnej sytuacji jest niezbyt rozsądne.


W społeczeństwie owiec wolę być... barankiem :sex:
Odpowiedz cytując