Viper napisał(a):

Brożek to jak dla mnie zawsze był bardziej skrzydłowy niż obrońca.
|
O to chodzi - Brożek mógł być opcją rezerwową na kilka pozycji (pamiętam jak kiedyś nawet w LE zagrał w ataku z Legią za Pawła i tez gola strzelił). Puszczanie takich zawodników za free przy obecnej sytuacji jest niezbyt rozsądne.