Wyświetl pojedynczy post
Ajronek
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68292
Stary 27.06.2014, 09:48
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze nam nie zawalił żadnej bramki i żadnego gola.

No, sorry, ale przy okazji kilku meczów w rundzie wiosennej to ręce opadały jak się widziało popisy Piotrka. Z Lechii też nie pozbyto się go bez powodu.
Zgadzam się, że zawalił sporo bramek, ale były mecze, kiedy był w formie i całkiem dobrze to wyglądało. Tym niemniej, nawet jeśli nie do pierwszego składu to jako opcja rezerwowa byłby znakomitym uzupełnieniem baaaaaaardzo szczupłej kadry.

Puszczamy za free wychowanków, którzy nic nie kosztują (nie ma prowizji dla menedżera?) poza niskim kontraktem a potem Smuda narzeka, że nie ma kim grać. To jest dla mnie niezrozumiałe. Co do Sadloka to się zgadzam - może się okazać bardzo dobrym ruchem (nomen omen) i z oceną należy zaczekać.


W społeczeństwie owiec wolę być... barankiem :sex:
Odpowiedz cytując