Kamson napisał(a):

|
A w czym Sadlok jest lepszy niż Brożek?
|
Jeszcze nam nie zawalił żadnej bramki i żadnego gola.
No, sorry, ale przy okazji kilku meczów w rundzie wiosennej to ręce opadały jak się widziało popisy Piotrka. Z Lechii też nie pozbyto się go bez powodu.