Kocur napisał(a):

Do nich nawet 20:0 by nie trafiło - zawsze winna będzie Wisła - no cóż, nie mogą bez nas żyć
|
No OK, ale tym razem Wisła była winna. To nasi wsadzili im dychę na ich stadionie
63.5 Kg napisał(a):

|
Ja czekam na jasna deklaracje lysego ze kasa idzie do nich...
|
To się raczej nie doczekasz. Cytat: "kwestie finansowe nie są najważniejsze", czyli "pocałujcie Jacka w dupę".