Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1086
Stary 27.06.2014, 00:34
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Do nich nawet 20:0 by nie trafiło - zawsze winna będzie Wisła - no cóż, nie mogą bez nas żyć
No OK, ale tym razem Wisła była winna. To nasi wsadzili im dychę na ich stadionie
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Ja czekam na jasna deklaracje lysego ze kasa idzie do nich...
To się raczej nie doczekasz. Cytat: "kwestie finansowe nie są najważniejsze", czyli "pocałujcie Jacka w dupę".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.06.2014 o godz. 00:37.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując