milosz napisał(a):

|
Tak, ale straciliśmy piłkarzy teoretycznie lepszych, Miśkiewicza, Bunozę i Chrapka ..proponuje wziąć lód na głowę i nie pisać o wzmocnieniach tylko co najwyżej, jak u stomatologa, o wypełnieniu po ubytkach, .. a o ich jakości przekonamy się wkrótce, już jesienią.
|
Miśkiewicz jest na poziomie Buchalika, Bunoza z tymi zarobkami grał słabo, Sadloch zarabia 4 razy mniej. A Chrapek to wiadomo, ze strata, ale każdy zdawał sobie sprawe, ze jego wypełnienie bedzie ciezko, chyba ze ktorys z mlodych wyskoczy.