wislak2214
Pisze wyraźnie, tylko nie czytasz .."straciliśmy piłkarzy teoretycznie lepszych". A czas pokaże czy praktyka to potwierdzi, bardziej łopatologicznie tego już nie napiszę.
EDIT. do postu poniżej.
Mati
Czyli co do Chrapka się zgadzamy, co do Bunozy i Sadloka, to ja nie o zarobkach tylko o grze z jesieni roku ubiegłego .. na teraz trudno uwierzyć, że Buchalik będzie bronił tak znakomicie jak Miśkiewicz, a Sadlok będzie grał na poziomie Bunozy z jesieni 2013, ale .. daj Panie Boże zdrowie ..niech grają genialnie ..tylko dziś sugeruje nie popadać w euforię, mamy tylko uzupełnienia składu po stratach i teoretycznie jednak obniżające nasz potencjał, ale jak będziemy grali równie dobrze, co w trakcie wspomnianej jesieni, sezonu poprzedniego, to nikt nie będzie narzekał.
Mati_ napisał(a):

|
chyba ze ktorys z mlodych wyskoczy.
|
I to byłoby najsympatyczniejsze.