milosz napisał(a):

|
Tak, ale straciliśmy piłkarzy teoretycznie lepszych, Miśkiewicza, Bunozę i Chrapka ..proponuje wziąć lód na głowę i nie pisać o wzmocnieniach tylko co najwyżej, jak u stomatologa, o wypełnieniu po ubytkach, .. a o ich jakości przekonamy się wkrótce, już jesienią.
|
Najpierw piszesz , że to nie wzmocnienia a uzupełnianie ubytków, a po chwili dodajesz że o jakości owych zawodników przekonamy się jesienią... no to sie zdecyduj a nie sie mądrujesz...