Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68283
Stary 26.06.2014, 23:04
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Jakby nie patrzec to pozyskano juz 3 zawodników z drużyny, która była lepsza od Wisły i w meczach bezpośrednich jak i w tabeli

więc powinno to być wzmocnienie
Tak, ale straciliśmy piłkarzy teoretycznie lepszych, Miśkiewicza, Bunozę i Chrapka ..proponuje wziąć lód na głowę i nie pisać o wzmocnieniach tylko co najwyżej, jak u stomatologa, o wypełnieniu po ubytkach, .. a o ich jakości przekonamy się wkrótce, już jesienią.
Odpowiedz cytując