St Yabol napisał(a):

Jakby nie patrzec to pozyskano juz 3 zawodników z drużyny, która była lepsza od Wisły i w meczach bezpośrednich jak i w tabeli
więc powinno to być wzmocnienie
|
Tak, ale straciliśmy piłkarzy teoretycznie lepszych, Miśkiewicza, Bunozę i Chrapka ..proponuje wziąć lód na głowę i nie pisać o wzmocnieniach tylko co najwyżej, jak u stomatologa, o wypełnieniu po ubytkach, .. a o ich jakości przekonamy się wkrótce, już jesienią.