Kamson napisał(a):

|
A w czym Sadlok jest lepszy niż Brożek? Czemu w każdej kwesti lubisz mieć inne zdanie niż większość? To chęć bycia oryginalnym czy po prostu głupota?
|
a w czym jest gorszy

skończcie pierodolić. do póki Sadlok nie zagra kilku meczów możemy sobie przeciągać sznurek czy lepszy Brożek czy on.
ja wiem że to nie jest transfer marzeń ale czego się spodziewaliście

Frederiksena w najwyższej formie
