sambo napisał(a):

PIS poległ pod Smoleńskiem i widać, że prędko się nie odrodzi, jeśli Prezes będzie wysyłał takich ludzi jak Duda do Brukseli
SLD również poległ pod Smoleńskiem a PO póki co daje więcej młodym kombinatorom niż stary Miller, który na tle całej reszty, również Prezesa, błyszczy. Gość jednak najlepsze lata ma za sobą i wsparcia nima znikąd...
|
Tak bym na Twoim miejscu tego Millera nie oceniał że ma najlepsze lata sa sobą, bo jak podczas następnych wyborów do sejmu głosy będa liczone tak jak ostatnio czyli przez dwa dni ,to Sld bedzie koalicjantem PO a Lesio wicepremierem.