Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5878
Stary 26.06.2014, 22:09
hmm interesujacy wpis na fb o premi za mistrzostwo


https://www.facebook.com/WislaHonor?fref=nf


Wisła SA czyha na pieniądze za premię za zdobycie mistrzostwa Polski. Jest to 100.000 złotych. Problem pojawił się już wtedy gdy na banerze widniał napis "Wisła Kraków SA", chociaż grupy młodzieżowe nic z nią wspólnego nie mają, a sam trener Smuda w zasadzie w ogóle się nimi nie interesuje i nie ogląda ich spotkań. Wisła SA pozbyła się problemu jakim były dla niej grupy młodzieżowe, które trafiły pod opiekę TS Wisła. Wisła SA przekazuje na ich działalność miesięcznie 16 tysięcy złotych. Kwota oczywiście śmieszna. Szkolenie, sprzęt, opieka, zgrupowania, organizacja spotkań itd to już broszka TS Wisła, które dysponuje kilkukrotnie mniejszym budżetem od Wisła SA, a ma do "wyżywienia" kilkanaście sekcji sekcji i blisko 2000 sportowców Wisły co czyni ją najbardziej rozbudowanym klubem w Polsce i do teraz zadziwia obserwatorów, że jako jedyny klub w Polsce potrafił utrzymać się na powierzchni. Nie jak w przypadku Wisła SA - jedna drużyna piłkarską. 100.000 złotych w normalnym warunkach to nie jest dużo, tym bardziej na Akademię, ale gdy spojrzymy jakie pieniądze zasilają budżet Wiślackiej Akademii to jest to duża kwota. Jeżeli PZPN wyśle te pieniądze na konto SA to kwota ta może przepaść i pokryje ona dłużników Bednarza. Przerażające jest to, że Wisła SA oznajmia, że "łaskawie" rozważy dopiero co zrobi choć w żaden sposób nie pomogła młodym wiślakom w osiągnięciu tego sukcesu. Czy Akademia Piłkarska Wisły Kraków (TS Wisła) nie dostanie ani grosza, które im się prawnie należą, a Wisła SA zgarnie pieniądze za sukces młodych piłkarzy, którym kazała spierdalać? ? okaże się wkrótce.
Odpowiedz cytując