JacobCFC napisał(a):

Idąc wiec Twoim genialnym krokiem, należałoby wyjebać każdego z obrony, bo każdy w tym sezonie coś zawalił (może poza Głową)
Odsyłamy przeciętnego Piotrka, by podpisać tak samo przeciętnego Sadloka, który miał jeden dobry sezon w całej karierze, jest po kontuzji i nie jest lewym obrońcą- kolejny genialny ruch duetu Bednarz-Smuda
|
Nikt nie zawalił nam tyle bramek co Piotr Brożek.
Ale rozumiem, że ju z o tym nie pamiętasz.
Odsyłamy kiepskiego Brożka. by podpisać (na razie) przeciętnego Sadloka.
Lepszy przeciętny niż kiepski.