Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68279
Stary 26.06.2014, 21:41
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Idąc wiec Twoim genialnym krokiem, należałoby wyjebać każdego z obrony, bo każdy w tym sezonie coś zawalił (może poza Głową)
Odsyłamy przeciętnego Piotrka, by podpisać tak samo przeciętnego Sadloka, który miał jeden dobry sezon w całej karierze, jest po kontuzji i nie jest lewym obrońcą- kolejny genialny ruch duetu Bednarz-Smuda
Nikt nie zawalił nam tyle bramek co Piotr Brożek.
Ale rozumiem, że ju z o tym nie pamiętasz.
Odsyłamy kiepskiego Brożka. by podpisać (na razie) przeciętnego Sadloka.
Lepszy przeciętny niż kiepski.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując