Raczej Maor nie pójdzie do Legi,i pewnie pójdzie do innego klubu Ligue 1 ewentualnie inny klub.
Edit
Cleber prężnie działa jako scout
Cytat:
Materiał numeru to bez wątpienia reportaż z Cleberem w roli głównej. Były obrońca Wisły szuka piłkarskich diamentów. Bardzo ciekawy tekst. Polecamy i cytujemy fragment:
W uznanych brazylijskich zespołach, mimo krótkiej działalności, umieścił kilkunastu graczy: siedmiu w Sao Paulo, trzech w Santosie, jeden jest w Internacionalu Porto Alegre. W połowie lipca dziesięciu zawodników z jego szkółki wyjeżdża do akademii Tricolor. Jeśli przejdą dziesięciodniowe testy, zostaną tam na dwa lata. To główny powód wizyty na wynajmowanych przez wspólników boiskach treningowych. Zebranie z rodzicami, z którymi Cleber rozmawia na temat przyszłości ich dzieci (…) Pod skrzydłami Clebera jest teraz około 125 graczy. Szkółka zajmuje się głównie szkoleniem zawodników do dwunastego roku życia. Przepisy mówią, że właśnie po skończeniu dwunastu lat zawodnik może wyjechać bez rodziców do internatu. W wieku szesnastu lat może podpisać pierwszy profesjonalny kontrakt. To zadanie dla Clebera i Jeffersona. Jedną perełkę już oddali w ręce potężnego aparatu Tricolor. Nazywa się Lucas Silva, rocznik 1996. Środkowy obrońca. To kuzyn Jeffersona. Jest kapitanem reprezentacji Brazylii do lat 18. To ponoć nowy Thiago Silva. Niedawno kończył mu się kontrakt. Sao Paulo było zdesperowane, aby go zatrzymać. Dało pół miliona euro za sam podpis i trzydzieści tysięcy pensji. – Chelsea chciała kupić go już w tym roku. Przyjechali z propozycją pięciu milionów euro. Klub się nie zgodził.
|
by fakt/weszło