Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68277
Stary 26.06.2014, 20:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zostawić Piotrka.... autora kilku straconych bramek i kilku przegranych meczów.
Przynajmniej Burliga wiedziałby ktore mecze obstawiać.
Idąc wiec Twoim genialnym krokiem, należałoby wyjebać każdego z obrony, bo każdy w tym sezonie coś zawalił (może poza Głową)
Odsyłamy przeciętnego Piotrka, by podpisać tak samo przeciętnego Sadloka, który miał jeden dobry sezon w całej karierze, jest po kontuzji i nie jest lewym obrońcą- kolejny genialny ruch duetu Bednarz-Smuda

Juniorzy zdobywają MP, co z tego skoro ściągamy wszelkie odrzuty z innych klubów, zamiast dać szanse naszym chłopakom.
Odpowiedz cytując