FraMat napisał(a):

Zostawić Piotrka.... autora kilku straconych bramek i kilku przegranych meczów.
Przynajmniej Burliga wiedziałby ktore mecze obstawiać.
|
Idąc wiec Twoim genialnym krokiem, należałoby wyjebać każdego z obrony, bo każdy w tym sezonie coś zawalił (może poza Głową)
Odsyłamy przeciętnego Piotrka, by podpisać tak samo przeciętnego Sadloka, który miał jeden dobry sezon w całej karierze, jest po kontuzji i nie jest lewym obrońcą- kolejny genialny ruch duetu Bednarz-Smuda
Juniorzy zdobywają MP, co z tego skoro ściągamy wszelkie odrzuty z innych klubów, zamiast dać szanse naszym chłopakom.