|
Miejmy nadzieje ze jakis 3 czy 4 naszych zdolnych juniorów bedzie miało okazje łapac doswiadczenie w tym sezonie, maja talent i moze kilku z nich uda sie zrobic jako taka kariere zeby klub kiedys ich sprzedał albo mial zawodników ktorym zalezy na wynikach. A co do sadloka to takze uwazam ze to nie najgorszy transfer, gośc kiedych grał nawet w reprezentacji wiec jakis potencjał mial wiec moze Smudzie uda sie go " naprawic " a jesli nie no to po roku sie pozegnamy.
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|