Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68275
Stary 26.06.2014, 19:16
Lewy obrońca, stoper... to wszystko nie najważniejsze pozycje. Przecież nie rozwiązano najważniejszego problemu Wisły z poprzedniego sezonu, czyli notorycznego brania w kuper na wyjazdach z powodu słabości drugiej linii. Tu potrzeba jakiegoś twardziela na defensywnego, bo znowu będzie najgorszy bilans w meczach wyjazdowych. Była pod tym względem mizeria, a po odejściu Chrapka, to tylko proszą się o ciosy w tę słabiznę.
Już lepiej było kasę na kontrakty Jankowskiego i Sadloka przeznaczyć na porządnego pomocnika-wojownika, a resztę obsadzić młodymi. Skoro sukno przykrótkie, to "trza" goliznę w bardziej wstydliwym miejscu zakryć .
Odpowiedz cytując