Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68274
Stary 26.06.2014, 19:14
Bardzo dobry ruch wg mnie . Wisła nic nie ryzykuje a może dużo zyskać . Sadlok miał duży potencjał i ciągle może odpalić . W końcu w ostatnim sezonie wielu zawodników u nas się odbudowało więc dlaczego Sadlok nie może być kolejnym ? Nawet jeśli nie będzie wzmocnieniem to po roku się pożegnamy a z pewnością dużo nie będzie zarabiać jeśli jednak przypomni sobie jak to jest grać na dobrym poziomie a u boku Głowy będzie to łatwiejsze to automatycznie będziemy mieć na kolejne trzy lata naprawdę solidnego stopera który nie będzie obiegany jak w ostatniej rundzie Czekaj z Nalepą (a może Sadlok przychodzi na lewą stronę ? W sumie Smuda w reprezentacji próbował go na tej pozycji i mówił że ma możliwości w grze na boku obrony - pożyjemy zobaczymy ) .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 26.06.2014 o godz. 19:18.
Odpowiedz cytując