panowie napisał(a):

Zbigniew Boniek @BoniekZibi
"Gratulacje dla Wisły za CLJ. Kilku z nich ( 7,8,10+ stoperzy) są gotowi do pilki na poziomie centralnym! Czy ktoś ich dostrzeże?"
|
Wątpię, żeby taki trenerski geniusz jak Smuda ich dostrzegł. Będą zapewne grali dla kogo innego niż dla swoijego klubu.