Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1079
Stary 26.06.2014, 18:16
panowie napisał(a):Wyświetl post
Zbigniew Boniek ‏@BoniekZibi

"Gratulacje dla Wisły za CLJ. Kilku z nich ( 7,8,10+ stoperzy) są gotowi do pilki na poziomie centralnym! Czy ktoś ich dostrzeże?"
Wątpię, żeby taki trenerski geniusz jak Smuda ich dostrzegł. Będą zapewne grali dla kogo innego niż dla swoijego klubu.
Odpowiedz cytując