wolfy napisał(a):

Dokładnie to samo sobie pomyślałem.
Nie można było zostawić Piotrka?
Jakbym czytał niektórych po transferze Frederiksena albo Sikorskiego. Rozpierdalająca argumentacja: "jest transfer".
No, jest. Kolejny odrzut z Ruchu Chorzów po Jankowskim. Rogala czuje się jak w domu...
|
To sugestia - nie czytaj, tylko zadziałaj, żeby w klubie coś zmieniło się na lepsze - tylko skutecznie proszę.
Bo naprawdę chciałbym napisać: "Super !! Dzięki Wolfy !! Zawodnika tej klasy jeszcze w Wiśle nie było...."
a tymczasem zastąpiono starszego zapchajdziurę młodszym, bo podstawowemu LO skończył się kontrakt.