Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68268
Stary 26.06.2014, 17:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie to samo sobie pomyślałem.
Nie można było zostawić Piotrka?

Jakbym czytał niektórych po transferze Frederiksena albo Sikorskiego. Rozpierdalająca argumentacja: "jest transfer".
No, jest. Kolejny odrzut z Ruchu Chorzów po Jankowskim. Rogala czuje się jak w domu...
To sugestia - nie czytaj, tylko zadziałaj, żeby w klubie coś zmieniło się na lepsze - tylko skutecznie proszę.

Bo naprawdę chciałbym napisać: "Super !! Dzięki Wolfy !! Zawodnika tej klasy jeszcze w Wiśle nie było...."

a tymczasem zastąpiono starszego zapchajdziurę młodszym, bo podstawowemu LO skończył się kontrakt.
Odpowiedz cytując