Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1076
Stary 26.06.2014, 17:29
Zbigniew Boniek ‏@BoniekZibi

"Gratulacje dla Wisły za CLJ. Kilku z nich ( 7,8,10+ stoperzy) są gotowi do pilki na poziomie centralnym! Czy ktoś ich dostrzeże?"
A
T
A
K
Odpowiedz cytując